Leżak z logo

Leżak z logo - wersja Classic (bez podłokietników)

Drewniane leżaki z nadrukiem Twojego logo to ciekawa i efektywna forma promocji Twojej marki. Szczególnie polecane dla firm, instytucji, klubów sportowych, organizacji i innych jednostek, które lubią łączyć walory reklamowe z praktycznymi. Leżaki drewniane Classic to najtańszy typ leżaków z nadrukiem

tanie lezaki reklamowe z nadrukiem

 

Jakie są główne zalety leżaków z logo?

BARDZO PRAKTYCZNY gadżet promocyjny z którego po prostu chętnie się korzysta. Twoja marka widziana jest przez dużą ilość osób.

✅ WZMACNIANY MATERIAŁ (gramatura 290g zamiast 200). Zwiększona wytrzymałość tkaniny leżaka jest szczególnie istotna w miejscach, gdzie z leżaków korzysta duża ilość osób.

✅ TRWAŁY, NIEZNISZCZALNY NADRUK. Nadruk na leżakach jest dostosowany  do użytkowania zarówno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz np. w ogródkach gastronomicznych. Jest on odporny na słońce, niezmywalny przez deszcz i odporny na mróz.

 AŻ 7 LAT GWARANCJI. Dzięki zastosowaniu tkaniny i nadruku o podwyższonej trwałości, dajemy aż 7 lat gwarancji na trwałość nadruku i poszycia. Jesteśmy jedyną firmą, która daje aż tyle gwarancji na trwałość leżaków z nadrukiem.

tkanina lezaka z logo

✅ PROJEKT GRATIS. Wystarczy że podeślesz wytyczne, ewentualnie logo itp. a masz grafik bezpłatnie i szybko prześle Ci propozycje projektu leżaka.

✅ WYDRUK PRÓBNY GRATIS = 100% PEWNOŚCI. Jeżeli jeszcze przed dostawą chciałbyś zobaczyć jak Twój leżak będzie wyglądał po wydrukowaniu, czy kolory są takie jak chciałeś, ostrość, kontrast itp, możemy wykonać dla Ciebie bezpłatny wydruk próbny.  Usługa jest gratisowa, bez względu na to czy złożysz zamówienie czy nie.

 

 NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW. Zarówno jeśli chodzi o tło, jak i nadruk, możesz wybierać aż z 1500 kolorów i dowolnie je łączyć. Również dodatkowa ilość kolorów nadruku nie wymaga żadnych dopłat. W tej cenie jest u nas leżak 1-kolorowy, jak i wielokolorowy. 

lezaki z logo

WZMACNIANA RAMA LEŻAKA. Stelaż zrobiony jest z twardego drewna bukego, które jest podwójnie szlifowane.
Dzięki temu leżak jest gładki i bezpieczny w użytkowaniu (brak drzag)

✅ NADRUK W JAKOŚCI FULL HD. Aby uzyskać wysoką ostrość nadruku, żywe, naturalne kolory, wszystkie leżaki zadrukowujemy w wysokiej rozdzielczości HD. Pozwala ona nawet na zadrukowania zdjęcia. Dzięki temu, Twoje logo będzie bardzo ładnie i profesjonalnie. wyeksponowane

tani lezak na zamowienie

✅ TWÓJ NADRUK NA CAŁEJ TKANINIE. U nas nie musisz się ograniczać w wielkości logo. Do dyspozycji dajemy Ci całą powierzchnię materiału bez żadnych dopłat.

Informacje i zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

jakosciowe lezaki reklamowe - gładki stelaż

▶️ ZOBACZ TEŻ GALERIĘ ZDJĘĆ NASZYCH REALIZACJI

Od lat robimy leżaki, które doskonale sprawdzają się przy różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych na świeżym powietrzu. Leżaki plenerowe zamówisz już od 1 sztuki!

plenerowe lezaki reklamowe

▶️▶️Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.