Leżaki reklamowe aluminiowe

Leżaki reklamowe z aluminiową ramą

Jest to zupełnie nowa propozycja w naszej ofercie. Dostępne są ramy w kolorze nturalnego alumuninium oraz czarne. Leżak alumuniniowy z nadrukiem zamówisz już od 1 sztuki. 

 lezaki reklamowe aluminiowe

Leżak z alumuniową ramą - kluczowe informacje

Wymiary leżaka po rozłożeniu:

- szerokość tkaniny (siedziska): 45 cm
- długość: 114 cm

Maksymalne obciążenie to aż 160kg!

Jakie są główne zalety leżaków alumuniowychz logo?

WYTRZYMAŁOŚĆ - aluminiowa rama posiada większą wytrzymałość niż drewniana i jest znacznie bardziej odporna na wodę

BARDZO PRAKTYCZNY gadżet promocyjny z którego po prostu chętnie się korzysta. Twoja marka widziana jest przez dużą ilość osób.

✅ TRWAŁY,  NADRUK odpory na warunki atmosferyczne 

✅ PROJEKT GRATIS. Wystarczy że podeślesz wytyczne, ewentualnie logo itp. a masz grafik bezpłatnie i szybko prześle Ci propozycje projektu leżaka.

 NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW. Zarówno jeśli chodzi o tło, jak i nadruk, możesz wybierać aż z 1500 kolorów i dowolnie je łączyć. Również dodatkowa ilość kolorów nadruku nie wymaga żadnych dopłat. W tej cenie jest u nas leżak 1-kolorowy, jak i wielokolorowy. 

WZMACNIANA RAMA LEŻAKA. Stelaż zrobiony jest z aluminium o wytrzymałości 160kg!

✅ NADRUK W JAKOŚCI FULL HD. Aby uzyskać wysoką ostrość nadruku, żywe, naturalne kolory, wszystkie leżaki zadrukowujemy w wysokiej rozdzielczości HD. Pozwala ona nawet na zadrukowania zdjęcia. Dzięki temu, Twoje logo będzie bardzo ładnie i profesjonalnie. wyeksponowane

✅ TWÓJ NADRUK NA CAŁEJ TKANINIE. U nas nie musisz się ograniczać w wielkości logo. Do dyspozycji dajemy Ci całą powierzchnię materiału bez żadnych dopłat.

 

Wybierz kolor ramy swojego leżaka

ramy czarne i srebrne lezakow z logo

Informacje i zamówienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.