Leżaki reklamowe dla gastronomii

Leżaki przeznaczone dla branży gastronomicznej

Prowadzisz restaurację, pub, sushi bar lub iarnie? Wszędzie tam takie leżaki sprawdzą się doskonale, pełniąc zarówno funkcję praktyczną, jak i reklamową.

lezaki ogrodki restauracyjne piwne

Jakie są główne zalety leżaków gastronomicznych?

✅ WZMACNIANY MATERIAŁ (gramatura 290g zamiast 200). Zwiększona wytrzymałość tkaniny leżaka jest szczególnie istotna w miejscach, gdzie z leżaków korzysta duża ilość osób.

✅ TRWAŁY, NIEZNISZCZALNY NADRUK. Nadruk na leżakach jest dostosowany  do użytkowania zarówno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz np. w ogródkach gastronomicznych. Jest on odporny na słońce, niezmywalny przez deszcz i odporny na mróz.

AŻ 7 LAT GWARANCJI. Dzięki zastosowaniu tkaniny i nadruku o podwyższonej trwałości, dajemy aż 7 lat gwarancji na trwałość nadruku i poszycia. Jesteśmy jedyną firmą, która daje aż tyle gwarancji na trwałość leżaków z nadrukiem.

✅ PROJEKT GRATIS. Wystarczy że podeślesz wytyczne, ewentualnie logo itp. a masz grafik bezpłatnie i szybko prześle Ci propozycje projektu leżaka.

lezaki z nadrukiem dla restauracji sushi

✅ WYDRUK PRÓBNY GRATIS = 100% PEWNOŚCI. Jeżeli jeszcze przed dostawą chciałbyś zobaczyć jak Twój leżak będzie wyglądał po wydrukowaniu, czy kolory są takie jak chciałeś, ostrość, kontrast itp, możemy wykonać dla Ciebie bezpłatny wydruk próbny.  Usługa jest gratisowa, bez względu na to czy złożysz zamówienie czy nie.

NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW. Zarówno jeśli chodzi o tło, jak i nadruk, możesz wybierać aż z 1500 kolorów i dowolnie je łączyć. Również dodatkowa ilość kolorów nadruku nie wymaga żadnych dopłat. W tej cenie jest u nas leżak 1-kolorowy, jak i wielokolorowy. 

✅ NADRUK W JAKOŚCI FULL HD. Aby uzyskać wysoką ostrość nadruku, żywe, naturalne kolory, wszystkie leżaki zadrukowujemy w wysokiej rozdzielczości HD. Pozwala ona nawet na zadrukowania zdjęcia. Dzięki temu, Twoje logo będzie bardzo ładnie i profesjonalnie. wyeksponowane

lezaki reklamowe dla restauracji

 

Pozostałe istotne informacje na temat leżaków dla restauracji i kawiarni

Wszystkie nasze leżaki posiadają trójstopniową regulację, co pozwala na dostosowania kąta oparcia do najwygodniejszej dla siebie pozycji. Dla bezpieczeństwa, każdy stelaż wyposażony jest też w specjalne haczyki, które zapobiegają nagłemu niekontrolowanemu złożeniu.

Jeśli chodzi o główne rodzaje leżaków gastronomicznych, to są to:

- leżaki klasyczne (bez podłokietników)

- leżaki z podłokietnikami (szczególnie polecane dla obiektów gastronomicznych, ze względu na wygodę siedzenia)

- leżaki w wersji mini (dziecięce) oraz leżaki dwuosobowe (dla dwóch osób dorosłych).

- jako uzupełnienie tej serii proponujemy podnóżek, który może też pełnić siedziska.

We wszystkich ww. meblach gastronomicznych zastosowany jest ten sam rodzaj i kolor stelaża i ten sam materiał, dzięki czemu wszystko to ładnie do siebie pasuje.

⬇️ Ciekawą opcją jest też leżak z dodatkową tkaniną z tyłu, eksponując Twoje logo również z drugiej strony leżaka.

lezaki dla restauracji z nadrukiem

Jak zamówisz leżak dla swojej restauracji, kawiarni, pubu?

Stosujemy uproszczony sposób zamówień.

Wystarczy, że
1. Wyślij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w którym określisz ile i jakich leżaków potrzebujesz.
2. Ekspresowo - zazwyczaj w ciągu 10 minut otrzymasz od nas wycenę i bezpłatny projekt.
3. Po uzgodnieniu wszystkich formalności i adresu dostawy, leżaki zaczynamy produkować Twoje leżaki.

Leżak z własnym nadrukiem i podłokietnikami


Czas produkcji leżaków z nadrukiem zaczyna się od 2-3 dni roboczych przy mniejszych ilościach. Towar dostarczamy na ternie całej Polski i reszty UE.

Aby zamowić leżaki gastronomiczne wyślij email na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.