Leżak na prezent

Leżaki na prezent - personalizowane

Szukasz oryginalnego prezentu na rocznicę, urodziny, czy inną specjalną okazję? Prezentowe leżaki z personalizacją to bardzo dobry wybór.


 lezaki prezentowe na zamowienie

Kluczowe zalety leżaków na prezent

✅ ZAMÓWISZ JE JUŻ OD 1 SZTUKI!

POMOŻEMY CI GO ZAPROJEKTOWAĆ (GRATIS)

 NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW. Zarówno jeśli chodzi o tło, jak i nadruk, możesz wybierać aż z 1500 kolorów i dowolnie je łączyć. Również dodatkowa ilość kolorów nadruku nie wymaga żadnych dopłat. W tej cenie jest u nas leżak 1-kolorowy, jak i wielokolorowy. 

✅ NADRUK W JAKOŚCI FULL HD. Aby uzyskać wysoką ostrość nadruku, żywe, naturalne kolory, wszystkie leżaki zadrukowujemy w wysokiej rozdzielczości HD. Pozwala ona nawet na zadrukowania zdjęcia. Dzięki temu, Twoje logo będzie bardzo ładnie i profesjonalnie. wyeksponowane

lezak urodziny prawdziwe krolowe rodza sie

Jakie są główne zalety leżaków personalizowanych?

✅ WZMACNIANY MATERIAŁ (gramatura 290g zamiast 200). Zwiększona wytrzymałość tkaniny leżaka jest szczególnie istotna w miejscach, gdzie z leżaków korzysta duża ilość osób.

✅ TRWAŁY, NIEZNISZCZALNY NADRUK. Nadruk na leżakach jest dostosowany  do użytkowania zarówno wewnątrz lokalu jak i na zewnątrz np. w ogródkach gastronomicznych. Jest on odporny na słońce, niezmywalny przez deszcz i odporny na mróz.

lezak na prezent

 AŻ 7 LAT GWARANCJI. Dzięki zastosowaniu tkaniny i nadruku o podwyższonej trwałości, dajemy aż 7 lat gwarancji na trwałość nadruku i poszycia. Jesteśmy jedyną firmą, która daje aż tyle gwarancji na trwałość leżaków z nadrukiem.

✅ PROJEKT GRATIS. Wystarczy że podeślesz wytyczne, ewentualnie logo itp. a masz grafik bezpłatnie i szybko prześle Ci propozycje projektu leżaka.

✅ WYDRUK PRÓBNY GRATIS = 100% PEWNOŚCI. Jeżeli jeszcze przed dostawą chciałbyś zobaczyć jak Twój leżak będzie wyglądał po wydrukowaniu, czy kolory są takie jak chciałeś, ostrość, kontrast itp, możemy wykonać dla Ciebie bezpłatny wydruk próbny.  Usługa jest gratisowa, bez względu na to czy złożysz zamówienie czy nie.

 tkanina lezaka personalzowanego

 

OTO PRZYKŁADOWE PROJEKTY LEŻAKÓW URODZINOWYCH. W KAŻDYM Z NICH MOŻESZ ZMIENIĆ KOLOR, IMIĘ, NAPIS I WIEK.

lezaki urodzinowe

 

Leżaki personalizowane/ prezentowe możesz zamówić poprzez na dwa sposoby.

1.Poprzez email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., płacać na podstawie faktury, którą Ci wystawimy.
lub
2. Przez nasz e-sklep z leżakami prezentowymi, gdzie możesz dokonać automatycznej płatności online.